Центр корекції зору «КАРПАТІЯ ОПТИКА»

Ось уже чотири роки в Закарпатті успішно проводить прийом пацієнтів з проблемами зору, займається визначенням рефракції, корекцією рефракції, підбором окулярів пацієнтів з проблемами зору, виготовленням окулярів будь-якої складності, а також апаратними методами лікування.
В цьому році було відкрито центр корекції зору «КАРПАТІЯ ОПТИКА» в місті Ужгороді з широким спектром офтальмологічних послуг. Для ефективної роботи центру було придбано сучасне обладнання провідних німецьких та вітчизняних виробників медичної техніки. На сьогоднішній день центр має всі технічні можливості для проведення оглядів і лікування пацієнтів з офтальмологічними проблемами. Особливу увагу було приділено питанню дитячої офтальмології.
У центрі створено сучасний кабінет профілактики та лікування дитячих проблем зору. Кабінет оснащений новими сучасними апаратами для лікування амбліопії, спазму акомодації, косоокості у дітей та дорослих.
Оптична майстерня салону «КАРПАТІЯ ОПТИКА» оснащена сучасним обладнанням марки RODENSTOCK (Німеччина). Важливими перевагами цього обладнання є надійність, швидкість виконання операцій, легкість в управлінні, безшумність і звичайно ж бесшаблонная технологія. Тепер високотехнологічна бесшаблонная 3D обробка лінз з абсолютно будь-якого матеріалу стала доступною в Ужгороді.
Величезний вибір оптики на будь-який смак: медичні, сонцезахисні окуляри, контактні лінзи (м’які і жорсткі), спеціальні окуляри для роботи за комп’ютером, окуляри для водіїв.
Салон-магазин оптики КАРПАТІЯ ОПТИКА представляє знамениті світові бренди, розкішні і ексклюзивні Baldinnini і Dolce & Gabbana, витончені Gucci, бездоганні CHOPARD, неповторні GIORGIO ARMANI, DAVIDOFF, молодіжні ENNY MARCO і MARIO ROSSI, популярні GUESS і DIESEL і багато інших марки кращих виробників.

+38 (095) 367 72 82
+38 (068) 196 28 14

Ми знаходимось:
м. Ужгород, пл. Б.Хмельницького, 2а переглянути на карті Google